SZANOWNI PAŃSTWO !!

Wraz z Miejską Biblioteka Publiczną im. Stanisława Grochowiaka  w Lesznie informujemy o uzyskaniu dofinansowania ze strony Ministerstwa Kultury i  Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Promocja Czytelnictwa na zadanie pn. Przepis na czytanie.

 Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu zorganizowane zostaną spotkania dla najmłodszych czytelników w przedszkolach miejskich, podnoszące kompetencje czytelnicze, przeprowadzony zostanie cykl animacji czytelniczych, mających na celu zainteresowanie młodego czytelnika książką oraz stworzony zostanie zestaw materiałów multimedialnych dedykowanych najmłodszym, promujących czytelnictwo za pośrednictwem medium jakim jest kuchnia i wspóne gotowanie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury" patrz

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.