SZANOWNI RODZICE !

Informujemy, że od dziś, tj. 25 maja 2020 r. Przedszkole Miejskie nr 11 im. Marii Konopnickiej wznowiło dzialalność w warunkach reżimu sanitarnego, zgodnie             z wytycznymi Głównego Inspektora  Sanitarnego. Zorganizowane oddziały  przedszkolne uwzględniają limity dzieci na grupie zgodnie z potrzebami wyrażanymi   w formie deklaracji Rodziców. Przedszkole realizować będzie także zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, w tym także w zakresie zajęć terapii logopedycznej, religii oraz zajęć przygotowujących do nauki języka angielskiego.

W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny do przedszkola lub pod adresem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor Przedszkola Bogumiła Kluczyk

Rodzice, którzy w obecnej sytuacji epidemicznej zadeklarowali pobyt dziecka w przedszkolu od 25 maja 2020   z  uwzględnieniem obostrzeń Głównego Inspektora Sanitarnego, proszeni są o obowiązkowe zapoznanie się z Procedurą Bezpiecznego pobytu dziecka w  Przedszkolu Miejskim nr 11 w Lesznie /  patrz: KĄCIK RODZICA

UWAGA ZAINTERESOWANI RODZICE!

INFORMUJEMY, ŻE LISTY
KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH

DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2020/21
KOMISJA REKRUTACYJNA
PODAŁA DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI
6 MAJA 2020r. O GODZ. 1200
LISTY ZNAJDZIESZ W ZAKŁADCE REKRUTACJA

UWAGA DRODZY RODZICE!

Obowiązuje nauczanie zdalne !

O realizacji podstawy programowej
wychowania przedszkolnego
INFORMUJEMY
W ZAKŁADCE
KĄCIK RODZICA - podzakładka WYDARZENIA !!!

PROSIMY ZAJRZEĆ KONIECZNIE !!!
DO POBRANIA CIEKAWE I WARTOŚCIOWE MATERIAŁY !!!

linia kwiatki