KOCHANE DZIECI, DRODZY RODZICE!

 

Już od 1.09.2020 r. czekamy na Was. Rozpoczynamy ten rok szkolny w specyficznych warunkach, w związku z sytuacją epidemiologiczną COVID - 19. W związku z tym Szanowni Rodzice prosimy  o zapoznanie się z procedurą bezpiecznego pobytu dziecka w przedszkolu. Rodzice proszeni są także o wypełnienie oświadczenia, wyrażenie zgody na pomiar temperatury                 i wypełnienie ankiety epidemiologicznej patrz: KĄCIK RODZICA

Powyższe dokumenty należy przedlożyć w dniu 1.09.2020 roku.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z Dyrektorem Przedszkola pod numerem telefonu 65 520 63 50

W ramach tej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.